Nachádzate sa v časti: Home  »  Sponzori

Fond Dr. Klaun bol založený 17. 10. 2002, za pomoci jeho holandského zakladateľa - Jacquesa van der Lindena, aby pomáhal a podporoval dlhodobo choré, opustené a postihnuté deti v zdravotníckych zariadeniach, v ústavoch sociálnej starostlivosti a špeciálnych školách. Finančné prostriedky fondu pre celé Slovensko spravuje Trenčianska nadácia. Manažérkou fondu je ing. Jana Sedláčková.

Naša škola spolupracuje s touto nadáciou od roku 2005. Odvtedy Dr. Klauni v podaní mímov, klaunov, kúzelníkov a bábkohercov pripravili pre naše deti množstvo krásnych predstavení, na ktoré sa deti vždy veľmi tešia.

V minulom roku sme mali česť privítať v našom zariadení vzácnu návštevu z Holandska, na čele so zakladateľom fondu, p. Lindenom. Holandskí hostia si pozreli spolu s našimi deťmi bábkové predstavenie, ktoré malo veľký úspech. Z nadšených reakcií detí mohli vidieť zmysel práce nadácie.

Viac informácií o Fonde Dr. Klauna nájdete na www.drklaun.sk

Spoločnosť ORESI  s.r.o. pôsobí na českom trhu už vyše 10 rokov v oblasti výroby a predaja kuchynských liniek. Za tú dobu sa stala najväčším predajcom kuchýň v Českej republike.

Na Slovensku začala pôsobiť od roku 2009 a v dnešnej dobe má svoje kuchynské štúdiá v 12 mestách, po celej republike. Oresi prinieslo na slovenský trh osvedčený postup - predávať kvalitné moderné kuchyne za nízku cenu, v peknom prostredí a s mimoriadnym servisom pre zákazníkov.

Medzi mestá, kde je predajňa Oresi, patrí aj Trnava, kde navštívila pobočku naša milá pani učiteľka, ktorá požiadala o pomoc pri riešení problému s kuchyňami pre postihnuté deti.

Vďaka tímu Oresi sa nám podarilo získať do priestorov ŠZŠI nové kuchyne ako darček. Týmto by sme sa im chceli veľmi pekne poďakovať!

Pôvodné kuchyne:

Nové kuchyne Oresi:

Viac info o spoločnosti ORESI na  www.oresi.sk.

Kaufland je obchodná značka reťazca supermarketov, hypermarketov a obchodných domov v Nemecku. Jeden z prvých obchodných domov na Slovensku - Kaufland v Trnave, bol otvorený v roku 2000. Jeho riaditeľom je pán Marián Krajčírik, ktorému touto cestou veľmi pekne ďakujeme za sponzorské dary pre našich žiakov.

 Kvetinárstvo Čarokvet v Bernolákove je originálny obchodík s kvetmi a maličkosťami pre radosť. Tento rok zabezpečilo kvety a pekné kytice pre našich deviatakov, na rozlúčku so školou. Touto cestou veľmi pekne ďakujeme pani Linde Heribanovej, ktorá sa o všetko pričinila.